bursa mimar

Bursa İnşaat Alanında En Kaliteli Hizmet

Firma Haberleri

“Biz binaları biçimlendiriyoruz, sonra onlar bizi biçimlendiriyor.” demiştir Winston Churchill. Bugün psikoloji alanında yapılan çalışmalar bu sözü bilimsel olarak da kanıtlamaktadır. Doğru tasarlanmamış binaların insanların bedenleri ve ruhları üzerinde büyük tahribatlar yaratacağı artık kuşkusuzdur. Yeşil alanlar, binaların tasarımı ve cepheleri insanların stres oranlarını, başarılarını kısacası ruh hallerini büyük ölçüde etkilemektedir ve bu etkiyi olumlu yöne çeviren de binalara dokunan başarılı bir mimar olmaktadır.

Büyük şehirlerde yaşamak günümüz koşullarının kaçınılmaz sonucudur. Peki bina tasarımlarının olduğu kadar şehir planlarının da insanların beden ve ruh sağlıkları üzerinde etkili olduğunu biliyor muydunuz? Örneğin şehir planlarının insanlarda depresyon gibi ruhsal hastalıkların gelişmesinde büyük ölçüde rol oynadığını? Onaltı Mimarlık ailesi olarak binalarımızı insanların kendilerini en rahat ve huzurlu hissedecekleri tasarımlarla var ederken Bursa’nın o yeşil ve tarihi dokusuyla bütünleştiriyor ve insanların kendilerini şehre ait hissetmelerini sağlıyoruz. Bu husus da bizi Bursa mimar denildiğinde akla gelen ilk isimlerden yapıyor.

Tamamlanmış, henüz devam eden ve gelecekte gerçekleştireceğimiz projelerle Bursa İnşaat sektörüne yeni bir soluk getiriyoruz. Yaşadığımız binaların ruhları olduğuna ve ruhumuza dokunduklarına inanıyoruz. Bu nedenle merkezinde insanın yer aldığı bir yol izliyoruz. Binalarımızın sadece ekonomik ve kullanışlı olmasını değil, insanları hoşnut etmesini, stres oranlarını azaltmasını, verimliliklerini yükseltmesini de önemsiyor ve alanında uzman ekibimizle bu uğurda büyük bir çaba sarfediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir