burun estetiği fiyatları

Burun Estetiği Ve Rinoplasti Ameliyatı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Firma Haberleri

Güzellik algısı zaman içinde değişiyor ve sürekli kendini yeniliyor. Burun ise yüz hatları içinde estetiği oluşturan önemli organlarımızdan biridir. Fazla büyük ya da yüz şekline göre fazla küçük olması hemen dikkat çektiğinde dolayı birçok kişi estetik operasyonla başvuruyor. Yapılan bu ufak  operasyonlarla kişi yeni bir görünüme kavuşabilir. Bu işleme rinoplasti ameliyatı deniyor.

Rinoplasti ameliyatı nedirkısaca özetleyecek olursak; estetik veya nefes alamama gibi sağlık nedenlerinden dolayı yapılan ameliyattır. Operasyonun boyutuna göre lokal anestezi ya da genel anestezi uygulanır. İz kalmaması için dikişler estetik dikiş diye tanınan yöntemle yapılır. Bu sayede burun çevresinde operasyona dair bir iz kalmaz. Tamamen iyileştikten sonra yepyeni bir görünüm elde edilir.

Yüz şekilde inanılmaz bir değişim yaratacak bu işlemden önce iyi düşünmelidir. Yaptırmaya emin olduktan sonra ise gelişebilecek komplikasyonlara hazırlıklı olmalısınız. Bu konuda en çok merak edilen konulardan biri de Burun estetiği fiyatları oluyor. Bunun için tam ve kesin bir bilgi vermek çok doğru olmaz. Sağlık Bakanlığı’nca ameliyat masraflarının karşıladığı durumlar iyice araştırılmalıdır. Eğer mecburi bir sağlık sorunu nedeniyle yapılıyorsa sigortanız tarafından bu bedel ödenecektir. Burun estetiği hakkında merak ettiğiniz tüm detayları www.rinoplastiameliyati.net adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir