Çiçek siparişi

Çiçekçilikte Bir Numara

Firma Haberleri

Firmamız yaptığı işi sadece mecburiyet olarak görmemektedir. Biz işlemlerimizi yaparken ve çalışmalarımızı yürütürken zevkle, aşkla çalışmaktayız. Bunun farkında olan müşterilerimiz de çiçek siparişi için daima bizi seçmektedir. Bu arada firma olarak sadece çiçek satmıyoruz. İnternet adresimiz aracılığıyla çiçeklerin anlamlarını da anlatıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin sevdiklerine verdikleri çiçeklerin yanında hikayelerini de anlatmalarını arzu ediyoruz. Böylece önemli bir işe imza attığımızı da düşünüyoruz.

Çiçeklerimizi satmakta olduğumuz dükkanımıza geldiğinizde birçok şey göreceksiniz. Özellikle çiçek satın al maksadıyla gelmek isteyenlerin hangisini alacakları konusunda kararsız kalacaklarından eminiz. Çünkü dükkanımız içerisinde en kaliteli ve güzel kokan çiçekleri barındırmaktayız. Bunlardan kendinize uygun olanını seçerek hemen satın alabilirsiniz.

Firmamızın çiçek fiyatları hazırlanma biçimine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle yaptırmak istediğiniz çiçek modelini önceden bize bildirmeniz ona göre fiyat almanız açısından son derece önemlidir. Buradan hareketle çiçek alımlarınız için bizimle çalışabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsiniz. Böylece çiçek dükkanımızla alakalı son gelişmelerden anından haberdar olabileceksiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir