EN EĞLENCELİ BİLGİ YARIŞMASI

Firma Haberleri

Seviyenizi ölçmek için ideal olarak tasarlanan bu bilgi yarışması oldukça hoş bir tasarıma sahip. Kolay, orta ve zor sorular karışık olarak karşımıza gelmektedir. 7’den 70’ e herkesin eğlenerek oynayabileceği bu oyunda karşımıza edebiyat, sanat, spor, bilim, teknoloji, müzik ve genel kültür soruları yer almaktadır. Her soruda belli bir süre bulunmaktadır. Yarışmada aldığınız puanlar sonucunda top 15 listesinde yer alan diğer oyuncular ile puan tablosunda yarışabilirsiniz.

Yarışmada yer alan tüm sorular titizlik ile seçilmektedir. Yarışmada yer alan soruları çözerken aynı zamanda eğlenebilirsiniz. Oyun ücretsizdir. Hepbilirim.com sitesi üzerinden oyun platformuna üye olabilir ve yarışmaya başlayabilirsiniz.

Sizde soru çözerken puanlarınız ile rekor kırabilirsiniz. Bilgi oyunlarını sevenler için tam da elinizin altında yer alan harika bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Binlerce sorunun bulunduğu bilgi maratonuna hazırsanız işte sizler için ideal bir ortam olacaktır. Güncel sorular bulunan bu yarışma genel kültürünü geliştirmek isteyenler için gereken tek şey.  En kaliteli sorular sadece HEPBİLİRİM adlı oyunda sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir