öğrenci kredi kartı veren bankalar

En Yüksek Faiz Veren Bankalar Ve Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Firma Haberleri

Bankalar rekabet ortamını sağlamak için kendilerine zaman zaman hedef kitle seçerler. Bu hedef kitlelerden bir tanesi de öğrencilerdir.Öğrencilik yıllarında maddi sıkıntılarından kurtulmak ve ödemeleri erteleyebilmek adına öğrenci kredi kartı veren bankalar çoğaldı. 12 yaşını tamamlayan ve 18 yaşına kadar öğrenciler için aileleriyle birlikte bankalara başvurup kredi kartı çıkarılabilir. Bu çıkarılan kredi kartları velilerin denetiminde kullanılabilir. 18 yaşını doldurmuş öğrenciler ise kendi başına kart sahibi olabilir. Öğrenciye kredi kartı veren bankaları sıralayacak olursak Kart ücreti vermeden kredi kartı veren bankalar ; Şekerbank, HSBC, Halkbank ve Garanti bankasıdır. Ucuz miktarda olsa kart ücreti alan bankalar ; Yapıkredi , İş bankası , TEB , Vakıfbank , Denizbank, QNB finansbank , Akbank ve Ziraat Bankasıdır.

Bankalar çeşitli hesaplar açarak paranızı kolayca yönlendirmenize yardımcı olur. Örneğin mevduat hesabı açtırırsanız paranız o yılki faiz oranlarına göre değerlenir bu sayede paranız hem güvende olur hem de paranız kat be kat artar. 2019 yılı için şuan en yüksek faiz veren bankalar, başında $ lük oranla Odeabank ve Fibabank geliyor. Akabinde # lük oranla İng bank , “.75 ile Burgar bank ve “.25 ile Akbank takip ediyor.

Son zamanlarda vaktin daha hızlı geçtiğini hemen herkesten duymuşuzdur. Bankalara işlem yaptırmak için sıra beklemek artık tarih oluyor diyebiliriz. Ziraat bankası internet bankacılığı bilgisayarda ve mobil cihazınızda internet erişimi olan her yerde kullanabilirsiniz . Eft ve havale işlemlerinizi bir tuşla halledebilir , hesap bakiyenizi kontrol etme , kredi çekme ve bunun gibi birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bankacılık işlemleri, para idaresi ve kredi kampanyalarına dair her şeyi sitemizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir