hp yazıcı tamiri

HP LAPTOP VE YAZICI TAMİRİ

Firma Haberleri

Laptop bakım ve onarımı konusunda hiç hız kesmeden başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Ankara Hp servisi olarak bu alanda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Hp laptop alanında gerek yedek parça gerek onarım gibi bütün hizmetler kalitesini daima konuşturmaktadır. Hp bilgisayar modelleri ile sizlere kaliteli çözüm amaçlı çalışmalar yürütür.

Hp servisi firmamızda bulunmakta olan bilgisayar ürünleri bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan yedek parçalar ise şarj aletleri, şarj adaptörü, batarya, laptop klavye ve laptop ekran gibi parçalar olmaktadır.

Ankara bölgesinde yer alan firmamız her model laptop ve yazıcı modellerinin kaliteli markası olan Hp markasının ürünlerinin bakım ve onarımları gerçekleşir. Hp Yazıcı Tamiri hizmeti ile cihazlarınızda kaliteli bir şekilde bakım ve onarım gerçekleşiyor. Bu esnada tespit aşaması tamamen ücretsizdir. Gerçekleşen işlemler tamamen garanti altına alınmaktadır.

Garanti kapsamından onarımı gerçekleştirilen cihazlarda garanti kapsamında gerçekleştirilmektedir.  Hp yazıcı modelleri oldukça kaliteli bir şekilde hazırlanmıştır. Garanti kapsamı altında yer alan süre içerisinde gerçekleşen tüm tamir işlemleri ücret alınmadan yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir