kitap kulübü

Mithrandir Kitap Kütüphanesi

Firma Haberleri

Kitap okumayı çok seven kişilerin bir araya gelmesi ile oluşturulan Mithrandir kitap kulübü, beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak hizmetler sunmaktadır. 2017 yılından bu yana başarılı çalışmalara imza atan sitemiz, incelediği kitapları sunduğu bloğunda aklınıza takılan sorulara yanıt veriyor. Aklınıza gelebilecek her türlü eserin incelendiği sitemizdeki incelemeleri ücretsiz olarak inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

2001 yılında yazılmaya başlanan ve 2014 kadar serisi devam eden cerrah kitabı, kitap kapağı ile olduğu kadar içeriği ile de dikkat çekmektedir. Kitap içerisinde yer alan karakterlerin sergilediği korkunç davranışları kendiniz yaşamış gibi hissedeceksiniz. Kitap incelemesi konusunda uzman olan ekibimiz ile beklentilerinizi karşılayacağına inandığımız incelemelerimizi sunuyoruz.

Sitemizde ilgi gören incelemelerimizden biri de Zübük Kitap incelemesidir. Aziz Nesin tarafından kaleme alınan ve ana karakter İbraam Zübükzade’nin yaşadıklarını anlatan eserin detaylı incelemesini sitemizde bulabilirsiniz. Çeşitli kurnazlıklar yaparak kariyerini geliştiren karakterin yaşadıklarını şaşkınlıkla inceleyeceksiniz. Aziz Nesin’in kendine has mizahı ile aktardığı kitabın içeriğini kendimize has anlatımımız ile siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. Mutlaka okumanız önerilen kitapların incelemelerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir