Üstün Kalite ve Ekonomik Fiyat Avantajları

Firma Haberleri

Türkiye’nin lider markalarından biri haline gelen Royal Yapı, özenle hazırladığı yetiştiricilik ve kuluçka ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Kullanımı son derece kolay ve çok amaçlı ürünlerimiz, kaliteye ne kadar önem verdiğimizin en önemli göstergesidir. Uzun süredir sektörde faaliyetlerini devam ettiren firmamız, tavukçuluk ürünleri imalatı ve satışı yapmaya 2014 yılında başlamıştır. Bu sektöre adım attığımızdan bu yana farklılığımızı hissettirdik ve müşterilerimizi yüksek oranda memnun etmeyi başardık.

Kanatlı hayvanların civcivlerinin dünyaya gelmesini sağlayan kuluçka makinası konusunda da firmamızın kalitesine güvenebilirsiniz. Yumurtaların ideal sıcaklık, ortam ve koşullarda bulunmasını sağlayan bu makineler sayesinde çok sayıda civciv çıkmasını sağlayabilirsiniz. Çevirme düzeneği ile havalandırma sistemine sahip olan kuluçka makineleri sayesinde yumurtaları da dış etkenlerden korumuş olursunuz.

Firmamızın değer gören ürünlerinden biri de tavuk yemliği olmaktadır. Özellikle yem israfının önlenmesi amacı ile tasarlanan bu ürün sayesinde yemleri eşit miktarlarda bölümlere dağıtabileceksiniz. Dışarıya yem dökülmesini engelleyen tavuk yemliklerinin yem kapasiteleri birbirinden farklıdır. Bu farklılığa göre de ürünün satış fiyatı değişiklik göstermektedir. Ancak genel anlamda firmamızın ürün fiyatları uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir