malatya araç kiralama

Yeni Nesil Araç Kiralam Hizmetleri

Firma Haberleri

Malatya ve civarında birçok tarihi ve doğal güzellikler mevcuttur. Bu güzellikleri gezmek için araç ihtiyacınız olduğunda Malatya oto kiralama firması olarak hizmetinizdeyiz. Gezi ya da iş amacı ile kullanılacak olan araçları satın almak bu piyasa şartlarında pek mantıklı değildir. Sizleri araç satın alma derdinden kurtaran firmamız, bununla beraber vergi ve kasko gibi ek bedellerden de kurtarmaktadır.

Her zaman en çok tercih edilen Malatya araç kiralama firması olmayı hedefleyen Beşkonaklar, yeni nesil araç kiralama seçenekleri ile farkını hissettirmektedir. Her konuda daima müşterilerinin yanında olan ekibimiz, müşteri odaklı hizmet anlayışından asla taviz vermez. İhtiyacınız olan araç alternatiflerine bakmak ve beğenilen aracı tercih etmek son derece kolaydır.

2000’den fazla araç filosuna sahip olan firmamız, Malatya Rent A Car sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir. Her ihtiyacı ve beklentiyi karşılayacak özelliklere sahip araçlarımızın düzenli bakımları aksatılmamaktadır. Edindiğimiz tecrübe ile bireysel kiralama dışında, kurumsal kiralama hizmetleri de sunuyoruz. Her türlü konuda sorularınıza yanıt bulmak için canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir